Projektowanie

Oferujemy kompleksowe projekty wnętrz mieszkalnych i usługowych, aranżacje i dekoracje pomieszczeń, nadzory autorskie, projekty architektoniczne a także jednorazowe porady i konsultacje.

O Firmie

MMBP projekty i realizacje Michał Strączek oferuje swoim klientom nowy wymiar pracy projektowej z użyciem technologii BIM.

Zakres usług obejmuje cały proces inwestycyjny, począwszy od inwentaryzacji, poprzez koncepcję i tworzenie kompletnej dokumentacji projektowej (budowlanej, wykonawczej, warsztatowej), a kończąc na nadzorach budowlanych.

Wykonawstwo

Wykonujemy wszelkiego rodzaju remonty, wykończenia wnętrz, przebudowy zarówno w mieszkaniach, jak i domach, budynkach użyteczności publicznej , kamienicach oraz lokalach komercyjnych, głównie na terenie małopolski. Współpracujemy z doświadczonymi, precyzyjnymi, rzetelnymi i zaangażowanymi w projekt fachowcami, posiadającymi imponującą wiedzę praktyczną oraz teoretyczną zdobytą podczas wieloletniej praktyki w swoim zawodzie. Stawiamy na najwyższą jakość usług, która gwarantuje zadowolenie Klienta. Każda praca wykonana przez firmę mmbp projekty i realizacje Michał Strączek objęta jest gwarancją.

Zachęcamy do korzystania z naszych usług; fachowość, dokładność, rzetelność, terminowość, brak ukrytych kosztów, gwarancja – każdy projekt realizujemy z pełnym zaangażowaniem i poświęceniem.

Wykonane Prace

Dzięki różnorodnym branżom skupionym w jednej grupie możemy Państwu
przekazać to, czego naprawdę potrzebujecie – dom, mieszkanie oraz ogród – pięknie zaprojektowane i precyzyjnie wykonane, z dbałością o najmniejszy szczegół. Osobiście jestem zaangażowany na każdym etapie – od aranżacji po finalny efekt „pod klucz” dlatego z pełną odpowiedzialnością gwarantuje najlepszą jakość jej wykonania.

Nasze motto:

” Aby zdobyć wielkość człowiek musi, tworzyć a nie powtarzać”
( A. de Saint – Exupery ).

Klienci